Privaatüritus “QLA aastaplaan 2024”

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Privaatüritus “QLA aastaplaan 2024”

jaanuar 19

Üritusel “QLA aastaplaan 2024” jagasime meie privaatklientidele juhiseid võiduka aastaplaani loomiseks

 

QLA Insurance andis üritusel “Aastaplaan 2024” oma privaatklientidele praktilisi ja reaalsetel kogemustel põhinevaid juhiseid uue aasta plaanide, investeeringute ja eelarve koostamiseks.

 

  1. jaanuaril toimus Tallinnas Radisson Collection hotellis QLA Insurance’i privaatüritus “Aastaplaan 2024”, mis keskendus reaalsetele Eesti, euroala ja Euroopaga seotud finantskogemustele.

 

Aastaplaanil andsid tunnustatud eksperdid konkreetseid vastuseid küsimustele:

 

  • Mis hakkab juhtuma järgneval aastal eri valdkondades ning kuidas need otsused mõjutavad majandust tervikuna?
  • Millised on esinejate äri- ja investeerimisplaanid järgmiseks aastaks ning kuidas on varahaldusettevõtted kobarkriisidest tulenevalt oma plaane muutnud?

 

Päeva esimeses ettekandes lõi Combat Ready tegevjuht ja instruktor Remo Ojaste üritusele kohe distsiplineeritud ja konkreetse fooni rõhutades, et iga päev algab elu justkui nullist ning julgustas kõiki oma hirmudele vastu astuma. 

 

Remo Ojaste tegeleb oma ettevõttes Combat Ready juhtimisalase konsultatsiooni ja koolitusega, arendades paremaid juhte läbi isikliku vastutuse võtmise põhimõtete. Remo ise on endine Eesti erioperatsioonide grupi eriväelane. Combat Ready kaasasutaja ja tegevjuhina toob Remo tippkaitseväelaste vastupidavuse ja sõjaväe kõrged standardid tsiviilisikute maailma. Tema ettevõtte motoks on “Kõik on juhid” ning ta usub, et heaks juhiks arenetakse aja jooksul, kuid seda protsessi on võimalik kiirendada läbi teadliku treeningu.

 

Alati inspireeriv kogemuskoolitaja Epp Kärsin jagas kuulajatele praktilisi näpunäiteid ja sügavaid teadmisi, mis aitavad luua rikkalikumaid suhteid iseenda, raha ja teistega. 

 

Endine tippsportlane, ettevõtja, kinnisvarainvestor, mentor ja koolitaja Gerda Rand rääkis positiivse sugestiooni jõust. Ta jagas oma väga isiklikku ja vapustavat elumuutvat kogemust kõigi kuulajatega ning julgustas kõiki uskuma sellesse, et nad suudavad oma elus teha otsustava pöörde. Lisaks edule ettevõtluses ja spordis on Gerda aktiivne koolitaja, kes innustab teisi saavutama oma potentsiaali. Ta kõneleb kogemustest, õpetab strateegiaid ja jagab saladusi, kuidas saavutada tipptulemusi ükskõik millises aldkonnas.

 

QLA Insurance’i finantsnõustaja Hans Uku Leitham andis ülevaate jätkusuutlikust finantstulevikust ning rääkis sellest, miks ESG põhimõtete järgimine on finantsmaailmas üha möödapääsmatum.

Varahaldusettevõtete paneelis osalesid EVLI Panga süstemaatiliste fondide juht ja portfellihaldur Peter Lindahl, C-Quadrat ARTS Asset Managementi Poola ja Balti regiooni müügijuht Joanna Głowala ning Kawe Kapitali portfellihaldur Ago Lauri, kes QLA Insurance’i asutaja ja tegevjuhi Christopher Voolaiu juhtimisel avasid ust lähiaja trendidele investeerimisvaldkonnas. Milline saab olema tulevik finantsmaailmas, kus fookus on Hiinal ja lõpp 0% intressil? Diskussiooni võib kokku võtta Ago Lauri sõnadega, et investeerida tasub ikkagi nendesse ettevõtetesse, kes suudavad ellu jääda.

 

Meedia- ja keskkonnaekspert Andri Peetso rääkis tervisliku keskkonna loomise olulisusest ning jagas selleks ka praktilisi ja põnevaid nippe.

 

Päeva lõpetas QLA Insurance’i asutaja ja tegevjuht Christopher Voolaid, finantsmaailma visionäär ja tööandjapensioni eestkõneleja, kes jagas praktilisi näpunäiteid selle kohta, kuidas seada “võimatuid” eesmärke ning luua enda visiooni ja seda igapäevaselt rakendada.

 

Christopher Voolaid on mitmekülgne juht, kes peab oluliseks mitte ainult klientide finantseesmärkide saavutamist, vaid ka innovaatiliste lahenduste pakkumist, mis aitavad kaasa jätkusuutlikule arengule. Tema eestvedamisel on ettevõte kujunenud esirinnas olevaks finantsteenuste pakkujaks, kes keskendub ka ESG põhimõtetele.

 

Ürituse päevajuhtideks olid QLA Insurance’i müügijuht Geir Samuel Voolaid ja konsultant Rando Tomson. Üritust toetas QLA Insurance’i partner, Compensa Vienna Insurance Group SE.

 

Quantum Leap Agency (QLA) on meediatehnoloogial põhinev nõustamisettevõte. Meie eesmärk on turgu muuta, et anda finants- ja äriteenuste maastikule uus sisu. QLA Podcastis arutame kõige üle, mis on seotud võitmisega nii elus kui äris.

 

Rohkem infot: www.qlainsurance.ee 

Details

Date:
jaanuar 19