white_logo_transparent_background (1)

Privaatteenused

Kasvata oma varasid paindlikult ja pikaajaliselt

Meie kööstööpartner Vienna Insurance Group numbrites:

4 mld €
Laekunud makseid
15 +
Riigis
14 mln +
Klienti
1 mld €
laekunud makseid
15 +
Riigis
12 mln+
Klienti

Mida kliendid räägivad:

Andrus N.
Andrus N.Projekteerija
Read More
Otsustasin investeerida, sest minu arvates on kasulik koguda raha portfelli, mida haldab suur varahaldusettevõte minu eest. Lisaks on see nö hädaabi fondi eest, mis lisab finantsilist turvatunnet. Nõustajaga kohtumine oli super, professionaalne hoiak, hea suhtlemis- ja kuulamisoskus. Mulle jagati arusaadavalt infot ja vestlusel oli hea flow. Soovitan igaühele, kes tahab oma igakuist finantsvõimekust tõsta, või tulevikuks varakult kapitali koguda.
Karl E.
Karl E.Müügikonsultant
Read More
QLA Insurance'i finantsnõustaja selgitas mulle väga põhjalikult, mis võimalused on investeerimiseks läbi kindlustusseltsi. Vastused olid minu jaoks heas mõttes jahmatavad. Soovitan kõigil kohale tulla ning teha endale kasulik otsus.
David R.
David R.Ettevõtja
Read More
Mõte investeerida on kogu aeg olnud. Tekkis võimalus ja leidsin, et see ei võta tükki küljest. Investeering on minu jaoks piisavalt kõrge riskiga. Tunnen QLA vastu usaldust. Sissemaksed on rutiinsed. Väike ja kerge asi, mida ära kasutada. Ettevõtte approach oli hea. Olen ka ise müügis töötanud - tunnen ära, kui inimene teeb õiget asja ja õiget moodi.

Privaatteenused on Sulle, kui:

Miks hakata privaatteenuste kliendiks?

Privaatteenused tagavad kliendile kõige kindlama plaani oma tuleviku kindlustamiseks ja varade pikaajaliseks kasvatamiseks.

Inimene võib ka ise oma portfelli ja rahalise kindluse suurendamisega tegeleda. Meie leiame, et rahatarkust peab arendama iga eestlane.

Sellegipoolest, kas investeerimine ja varade kasvatamine on Sinu põhitööks?

Kui mitte, siis suuna enda varad BFAA poolt tunnustatud finantsnõustajate soovituste järgi ja tunne end rahulikult, teades, et keegi pidevalt Sinu rahal silma peal hoiab.

Broneeri konsultatsioon ja selgitame ühiselt, kas kvalifitseerud privaatteenuste kliendiks.

Kuidas hakata privaatkliendiks?

QLA Privaatkliendi staatusele kvalifitseerud, kui igakuine investeering ületab 1000€ või kogusumma on vähemalt 100 000€.

Eesmärk on varasid pikaajaliselt kasvatada

QLA ei keskendu lühiajalise kasvu otsimisele. Meie eesmärk on, et meie kliendid säilitaksid oma elukvaliteedi ka tulevikus. 

Meie põhimõte on: “Let’s not get rich fast, let’s get rich for sure.

Sul on 2 valikut:

Jätka muutusteta:

• Investeeri tuginedes oma kogemustele
• Kasuta investeerimiseks vaid jaekliendile kättesaadavaid võimalusi.
• Muretse pidevalt oma investeeringute pärast.
• Maksa kallite koolituste eest "ekspertidele".

Ole tõhusam:

• Kasuta litsentsitud nõustajaid.
• Saa ligipääs rahvusvahelistele institutsioonidele.
• Säilita ja tõsta oma elukvaliteeti.
• Keskendu oma sissetulekute ja varade kasvatamisele.
• Hajuta enda investeerimisriske.

Privaatkliendi konsultandid

Geir Samuel Voolaid

Ootame Sind privaatkliendiks, kui:

KKK

Privaatkliendi staatusele kvalifitseerud kui:

  1. Sinu igakuine investeering on 1000€ või rohkem.
  2. Sinu investeeringute kogumaht ületab 100 000€ piiri.

Täpsemaks info saamiseks võta ühendust nõustajaga.

Privaatteenuste eesmärgiks on kapitali kasvatamine läbi erinevate majandustsüklite. Kuna iga inimene on erinev, siis koostame individuaalse plaani lähtuvalt kliendi eelistustest, eesmärkidest ja riskitaluvusest. Privaatteenuse kliendile sobivat strateegiat aitab ellu viia isiklik nõustaja. Lisaks, saab klient tervikliku ülevaate oma investeeringutest koos turuülevaadetega. 

Privaatkliendil on ligipääs kõigile Compensa poolt pakutavatele fondidele. Täpsema info fondide kohta koos faktilehtedega Compensa kodulehelt compensalife.ee

Priority pass tähendab sarnaselt lennundusele eelisjärjekorda pöördumise korral. Lisaks saad meie uutele toodetele ja tooteuuendustele ligipääsu 1-2 päeva enne teisi kliente.

Aastaplaani töötoa raames saad ligipääsu 30-leheküljelisele juhendile, kuidas luua aastaplaan ning teha algavast aastast oma e

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenusega. Palume arvesse võtta, et investeerimisega kaasneb risk. Investeeringute väärtus võib ajas kasvada ja kahaneda. Mineviku tootlus ei taga sarnast tootlust tulevikus. QLA’s usume, et edu sõltub tööeetikast, haritusest ning järjepidevusest. Kasutades veebilehel olevat infot nõustud võtma täieliku vastutuse oma tulemuste eest. QLA Insurance OÜ vahendab Compensa Life Vienna Insurance Group SE poolt pakutud finantsteenuseid. Soovitame enne iga finantsteenuse lepingu sõlmimist tutvuda tingimustega compensalife.ee ja vajadusel pidada nõu asjatundjaga.

Copyright 2024. Kõik õigused kaitstud. QLA Insurance OÜ