Finantsmaailm kõnetab?

Christopher Voolaid

Founder | CEO | Tegevjuht

Christopher sündis Paides, Eestis.

15 aastaselt tuli tal idee luua kommuun, ettevõtted, mis oleksid inspireerivad, innovatiivsed ning loomingulised, mis teeniksid inimesi, rahavast.

19 aastaselt teenides ta Logistikapataljonis, töötas restoranides, õppis nii müügi, turunduse kui ka juhtimise kohta nii Eestis kui ka välismaal, enne kui alustas karjääri finantsmaailmas.

Täna on Christopher ettevõtja, asutaja ja tegevjuht QLA Group’is, QLA Insurance’s ja QLA Asset Management’is.

Miks Christopher asutas QLA ja mis idee või missioon selle taga on?

Idee ja missioon on muuta finants ja kindlustusmaastiku efektiivsemaks, suhtumist inimlikumaks ja kliendikogemus teha väga heaks. Teha quantum leap, eksponentsiaalne kasv iga päev. QLAle kõige tähtsam on meie inimesed, et neil läheks hästi, siis läheb ka klientidel ja siis ka ettevõttel. 

Milline inimene on Chris?

Ma ootan endalt alati parimat, excellenci, high performancit. Meeldib suurelt mõelda, tegutseda ja võita. Mina, mu tervis ja pere ennekõige, siis kõik muu.

Mis kõnetab Sind finantsmaailma juures?

Finantsteenuste valdkond on maailma suurim valdkond ja võimalusi on palju, nii varahaldustest kuni makselahendusteni. Kõnetab see, et saan inimestele väärtust luua. Aitada raha ning varade kasvatamisega. Eesmärke saavutada ja tulemusi saada. Kõnetab ka see, et saan jagada teadmisi, oskusi nii enda kui teiste suurte tegijate kogemustest. Enamus inimesi kahjuks ei süvene teemasse, lähevad hype’ga kaasa, mu enda soov on teadlikust tõsta ja kergusega luua edu nii endale kui teistele. Olla inimlik ka finantsis.

Lemmik quote?

“Be The Best You Can F Possibly Be”