white_logo_transparent_background (1)

TASUTA TÖÖTUBA

Ära viska raha tuulde, kasuta ära III Sammast

Tasuta QLA töötoas jagab Geir Samuel Voolaid kuidas kindlamat pensionit luua kasutades ära III sammast. “Kõige igavam investeering” mida kasutavad nii õpetajad kui ka tuntud kinnisvarainvestorid. Kuna kohtade arv on piiratud, siis broneeri aeg täna!

Tänaseks on jäänud vaid 3 kohta!
Days
Hours
Minutes
Seconds
400 M€
COMPENSA Varade Maht
40 +
inimest kogub Eestis
1 +
aastat toiminud

Meie Partnerid:

Töötoas saad teada:

kuidas paremini riske hajutada

Õpid, kuidas Sa saad oma pensionisamba riske hajutada.

KUIDAS luua täiendavat tulu pensionieas

Eesmärk on pikajalises perspektiivis saavutada penisonieas täiendav tulu, sõltumata turu kasvu- ja langusfaasidest.

kuidas ligi pääseda suurtele varahaldustele

Kuidas ligi pääseda suurtele võlakirja- ja aktsiaturgudele ning saada samad eelised, mis on muidu kättesaadavad vaid suurinvestoritele.

KES ON SAMUEL VOOLAID?

QLA Müügijuht, kes aitab inimestel igapäevaselt koguda III sambasse raha

Samuel Voolaid on 5 aastat tegelenud edukalt pensioni samba müügiga, igapäevaselt vahendades III samba lepinguid ning omades põhjalikku arusaama selle valdkonna toimimisest.

Alates keskkoolist on ta olnud aktiivne müügitöö valdkonnas. Lisaks on ta omandanud väärtuslikke kogemusi raamatute müümisel ukselt uksele Inglismaal, ning LHV pensionifondide edukas turundamises.

Mida öeldakse Samueli kohta:

QLA-38
Play Video
Karin S.
Karin S.@karin
Read More
Tahan, et tulevikus oleks kindlam ja parem pension. Raha niisama seistes kaotab väärtust. III sammas tagab potensiaalselt parema ja suurema pensioni ning riigilt saab ka 20% tulumaksu tagasi. Kohtumisel meeldis see, et kõik oli lihtne, loogiline ja arusaadav.
TÖÖTUBA ON AVATUD AINULT PIIRATUD AEG!

Ära jää kohast ilma

Ühe koolituse või töötoa läbimine ei tee Sinu pensionipõlve paremaks. See on pidev töö, kuna investeerimine on maraton, mitte sprint. 

Copyright 2023. Kõik õigused kaitstud. QLA Insurance OÜ. | Privaatsuspoliitka

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenusega. Palume arvesse võtta, et investeerimisega kaasneb risk. Investeeringute väärtus võib ajas kasvada ja kahaneda. Mineviku tootlus ei taga sarnast tootlust tulevikus. QLA’s usume, et edu sõltub tööeetikast, haritusest ning järjepidevusest. Kasutades veebilehel olevat infot nõustud võtma täieliku vastutuse oma tulemuste eest. QLA Insurance OÜ vahendab Compensa Life Vienna Insurance Group SE poolt pakutud finantsteenuseid. Soovitame enne iga finantsteenuse lepingu sõlmimist tutvuda tingimustega compensalife.ee ja vajadusel pidada nõu asjatundjaga.

cropped-QLA-Logos-Social-Media.png

Väike samm veel

BRONEERI ENDA KOHT

Liitudes nõustud privaatsustingimustega*

cropped-QLA-Logos-Social-Media.png

Väike samm veel

BRONEERI ENDA KOHT

Liitudes nõustud privaatsustingimustega*