Screenshot_2023-10-03_at_12.43.24-removebg-preview

Aitäh, et broneerisid kohtumise QLA nõustajaga!

Selleks, et võtta kohtumisest meiega maksimumi, veendu enne videokõne, et Sul on olemas kogu info, mida kohtumisel vajad. Meie QLA meeskonnaga oleme näinud palju vaeva, et Sa saaksid sellest võimalikult palju kasu.

KOHTUMISE
QLA finantsnõustaja saadab Zoomi kohtumise lingi Sulle meilile.

KOHTUMISE ETIKETT

1 KAAMERA ETIKETT

Paljudel virtuaalsetel kohtumistelon video ühesuunaline. Kuid kohtumises osalevale nõustajale teeb see töö raskemaks, sest ta ei näe Sinu reaktsioone. Palume, et lülitaksid kaamera sisse, kuna nii näeb ka nõustaja Sind, mis annab energiat nii talle kui Sulle endale. See teeb kohtumise paremaks, efektiivsemaks ja väärtuslikumaks. 

Kui Sa siiski ei soovi kaamerat sisse lülitada, siis see on ka okei.

2 OLE KOHAL

Veendu, et oled Zoomi kõne ajal vaikses ja rahulikus keskkonnas. Soovitavalt Kasuta kõrvaklappe, et vähendada taustamüra. Vajadusel sulge aknad ja uksed, et vähendada väljast tulevaid helisid. Testi eelnevalt oma heli- ja videosätteid, et vältida tehnilisi katkestusi. Palun tule kohtumisele paar minutit varem, et tagada sujuvat algust. 

Ole kohtumisel kohal ka päriselt ja keskendu vestlusele. See on parim kink, mida Sa endale teha saad. Lülita välja ka märguanded, teated, emaili teadaanded, et segavaid faktoreid oleks võimalikult vähe.

3 OLE ENDA PARIM VERSIOON

Kuula enda keha ja ole enda parim versioon. Vähem segadust, rohkem selgust. Me usume, et mida rohkem on selgust, seda lihtsam on kohtumisel osaleda.

4 KÜSIMUSED

Küsi julgelt küsimusi, selleks me Sinu jaoks olemas olemegi! Selleks, et saada parim vastus oma küsimusele, veendu, et küsimus on selge ja asjakohane

Kohtumiseni!

Copyright 2024. Kõik õigused kaitstud. QLA Insurance OÜ. | Privaatsuspoliitka

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenusega. Palume arvesse võtta, et investeerimisega kaasneb risk. Investeeringute väärtus võib ajas kasvada ja kahaneda. Mineviku tootlus ei taga sarnast tootlust tulevikus. QLA’s usume, et edu sõltub tööeetikast, haritusest ning järjepidevusest. Kasutades veebilehel olevat infot nõustud võtma täieliku vastutuse oma tulemuste eest. QLA Insurance OÜ vahendab Compensa Life Vienna Insurance Group SE poolt pakutud finantsteenuseid. Soovitame enne iga finantsteenuse lepingu sõlmimist tutvuda tingimustega compensalife.ee ja vajadusel pidada nõu asjatundjaga.