white_logo_transparent_background (1)

Aitäh, et oled broneerinud kohtumise!

Selleks, et võtta maksimum meiega, vaata üle, et Sul on kõik vajalik info olemas. QLA meeskonnaga oleme palju vaeva näinud, et saaksid võimalikult palju kasu sellest ning muuta enda elu rahaliselt kindlamaks.

LINK
QLA finantsnõustaja saadab kohtumise Zoomi lingi meilile.

KOHTUMISE ETIKETT:

1 KAAMERA ETIKETT

Paljudel virtuaalsetel videokõnedel on video ühe-suunaline. See teeb töö raskemaks ka kohtumise nõustajale. Palume, et lülitad kaamera sisse, kuna nii näeb ka nõustaja Teid, mis annab energiat nii talle kui Teile. See teeb kohtumise paremaks, efektiivsemaks ja väärtuslikumaks. Kui Te ei soovi kaamerat sisse lülitada, siis see on ka okei.

2 OLE KOHAL

Veenduge, et olete kõne ajal vaikses keskkonnas. Kasutage kõrvaklappe, et vähendada taustamüra. Vajadusel sulge aknad ja uksed, et vähendada välist müra. Testi eelnevalt oma heli- ja videosätteid, et vältida tehnilisi katkestusi. Palun tulge kohale paar minutit varem, et tagada sujuvat algust.Päriselt ole kohal. See on parim kink, mis endale teha saad. Lülita välja ka märguanded, teated, emaili teaadaned, et minimaliseerida segavaid faktoreid.

3 OLE ENDA PARIM VERSIOON

Kuula enda keha ja ole enda parim versioon. Vähem segadust, rohkem selgust. Me usume, et mida rohkem selgust, seda lihtsam on kohtumisel osaleda.

4 KÜSIMUSED

Küsi julgelt küsimusi. Selleks, et saada parim vastus oma küsimusele, veendu, et küsimus on selge ja relevantne.

Oled valmis? Kohtumiseni!

Copyright 2023. Kõik õigused kaitstud. QLA Insurance OÜ. | Privaatsuspoliitka

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenusega. Palume arvesse võtta, et investeerimisega kaasneb risk. Investeeringute väärtus võib ajas kasvada ja kahaneda. Mineviku tootlus ei taga sarnast tootlust tulevikus. QLA’s usume, et edu sõltub tööeetikast, haritusest ning järjepidevusest. Kasutades veebilehel olevat infot nõustud võtma täieliku vastutuse oma tulemuste eest. QLA Insurance OÜ vahendab Compensa Life Vienna Insurance Group SE poolt pakutud finantsteenuseid. Soovitame enne iga finantsteenuse lepingu sõlmimist tutvuda tingimustega compensalife.ee ja vajadusel pidada nõu asjatundjaga.