white_logo_transparent_background (1)

Kuidas tõsta müüki?

Tõsta müüki 30% 90 päevaga

OMA ETTEVÕTTE MÜÜGI KASVATAMINE EI PEA RASKE OLEMA

https://info-at-qlainsurance.wistia.com/medias/pag4yx0zgt
https://info-at-qlainsurance.wistia.com/medias/pag4yx0zgt

Ära langeta kunagi oma eesmärke, tõsta oma tegevuste mahtu

Kuidas on võimalik 90 päevaga müüki 30% tõsta?

Kuidas on võimalik kõigest 3 kuuga tõsta müüki 30%? Enamike ettevõtete reaalsus on täna see, et nende müügiprotsess ei ole optimeeritud.

Ja see ei ole isegi tingimate ettevõtte juhtkonna süü, et seda veel paigas pole…

Eesti ärimaastikul ei olegi olnud selget süsteemi, kuidas ettevõtete müüki tõsta. Müügikoolitajaid on palju, aga ei keskenduta tegevustele mis vähima vaevaga enim müügitulemusi tõstavad.

Selle töötoa mõte ei ole sinu ettevõttes kõike täielikult ümber teha, vaid anda kätte lihtsad tööriistad, millega oma müüki järgmise 90 päeva jooksul vähemalt 30% tõsta.

Küsi pakkumist, kui oled valmis oma müügi uuele tasemele viima!

80% tulemustest annab 20% tegevustest, keskendu nendele

Untitled design

Kuidas tõsta müüki 30% 90 päevaga nõustamise viib läbi Christopher Voolaid, kes on QLA Insurance’i tegevjuht, asutaja, autor ning ta juhib ka QLA Podcasti. 

Mida tähendab edu tema jaoks? 

Become The Best You Can Possibly Be”.

Ta asutas QLA aastal 2020 visiooniga teha võimatut ja luua revolutsioon äriteenuste ja finantsteenustesektoris.

Talle meeldib aidata inimestel saavutada häid tulemusi, õppida juhtimise kohta, investeeridatrenni tehalugeda ning iga päev endale väljakutseid esitada.

Kui tahad oma eesmärke saavutada, siis on sul täna 2 valikut:

1. Teha seda, mida oled alati teinud. Saada samu tulemusi.

2. Tõsta oma ettevõtte käivet 30% ja saavuta jääv konkurentsieelis.

"KUIDAS TÕSTA MÜÜKI 30% 90 PÄEVAGA" NÕUSTAMISEL RÄÄGIME:

MÕTTEKOHT.

KUI PALJU TÄHENDAKS SINU ETTEVÕTTELE 30% SUUREM MÜÜK?

MIDA ON VARASEMAD OSALEJAD NÕUSTAMISEST
ARVANUD

"Workshop aitas väga palju muuta perspektiivi, kuidas läheneda oma eesmärkidele teise nurga alt, aitasid mõtlema panevad küsimused aru saada, miks ma ei saavuta enda eesmärke ja kuidas seda muuta, workshop oli väga põhjalik ja igale küsimusele sain vastuse, soovitan juhtidele."
Tauri K.
Ettevõtja
Christopher selgitas mulle väga põhjalikult, mis võimalused on investeerimiseks läbi kindlustusseltsi. Vastused olid minu jaoks heas mõttes jahmatavad. Soovitan kõigil kohale ilmuda ning teha kasulik otsus enda jaoks."
Karl. E
Ettevõtja
"Enne alustamist mõtlesin, et äkki jälle mõni ümber nurga müügijutt. Reaalsus oli see, et teemad olid väga põnevad ja ta päriselt eraldas omakasu püüdmatult aja, et jagada oma õpitud teadmisi võõrastele inimestele. Suurt väärtust lisas juurde just unarusse jäänud varasemate teadmiste kordamine ja nende tähtsustamine."
Mark K.
Ettevõtja

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenusega. Palume arvesse võtta, et investeerimisega kaasneb risk. Investeeringute väärtus võib ajas kasvada ja kahaneda. Mineviku tootlus ei taga sarnast tootlust tulevikus. QLA’s usume, et edu sõltub tööeetikast, haritusest ning järjepidevusest. Kasutades veebilehel olevat infot nõustud võtma täieliku vastutuse oma tulemuste eest. QLA Insurance OÜ vahendab Compensa Life Vienna Insurance Group SE poolt pakutud finantsteenuseid. Soovitame enne iga finantsteenuse lepingu sõlmimist tutvuda tingimustega compensalife.ee ja vajadusel pidada nõu asjatundjaga.

Copyright 2023. Kõik õigused kaitstud. QLA Insurance OÜ. | Privaatsuspoliitika