white_logo_transparent_background (1)

Kriiside ajal sünnivad võitjad

KUIDAS SÜNNIVAD KRIISIDE AJAL VÕITJAD

KRIISID ON PARIMAD AJAD KONKURENTSIEELISE SUURENDAMISEKS

Parim aeg osta on siis, kui veri tänavatel.

Miks sünnivad kriiside ajal võitjad?

Täna on majanduskliima ebakindlam, kui kunagi varem. Küll aga on võimalusi võita rohkem.

Tekib küsimus: Kuidas saavutada rohkem? Kuidas võita, kui konkurendid kaotavad?

Lihtne vastus. Pead tegutsema kõrgemal tasemel. 

Kujuta, et suudad saavutada aastaga rohkem, kui konkurendid kolme, nelja või isegi kümnega. Paljude ettevõtjate jaoks on see realsus.

Nad tegutsevad 10X tasemel. See tähendab, et  kasutavad aega efektiivsemalt. Meil kõigil on 86 400 sekundit päevas, Gallupi uuringute järgi: kui inimesed, kes võimendavad enda tegevusi, teenivad mitte 2 ega 4 korda rohkem, vaid 18x korda rohkem.

Küsi pakkumine, et näha kuidas saada võitjaks järgmise kriisi ajal.

Selleks, et päriselt kasvada – tuleb...

Untitled design

Nõustamisel “Kriiside ajal sünnivad võitjad” jagab Christopher Voolaid, kes on QLA Insurance’i tegevjuht, asutaja, autor ning ta juhib ka QLA Podcasti. 

Mida tähendab edu tema jaoks? 

Become The Best You Can Possibly Be”.

Ta asutas QLA aastal 2020 visiooniga teha võimatut ja luua revolutsioon äriteenuste ja finantsteenustesektoris.

Talle meeldib aidata inimestel saavutada häid tulemusi, õppida juhtimise kohta, investeeridatrenni tehalugeda ning iga päev endale väljakutseid esitada.

Kui tahad oma eesmärke saavutada, siis on sul täna 2 valikut:

1. Teha seda, mida oled alati teinud. Saada samu tulemusi.

2. Hakka tegutsema kõrgemal tasemel ja saavuta tulemused, milleni varem ei ole pürginud.

MÕTTEKOHT.

KUI PALJU SUURENDAKSID OMA KONKURENTSIEELIST VÕITES SIIS, KUI TEISED KAOTAVAD?

"KRIISIDE AJAL SÜNNIVAD VÕITJAD" NÕUSTAMISEL RÄÄGIME:

MIDA ON VARASEMAD OSALEJAD NÕUSTAMISEST
ARVANUD

"Workshop aitas väga palju muuta perspektiivi, kuidas läheneda oma eesmärkidele teise nurga alt, aitasid mõtlema panevad küsimused aru saada, miks ma ei saavuta enda eesmärke ja kuidas seda muuta, workshop oli väga põhjalik ja igale küsimusele sain vastuse, soovitan juhtidele."
Tauri K.
Ettevõtja
Christopher selgitas mulle väga põhjalikult, mis võimalused on investeerimiseks läbi kindlustusseltsi. Vastused olid minu jaoks heas mõttes jahmatavad. Soovitan kõigil kohale ilmuda ning teha kasulik otsus enda jaoks."
Karl. E
Ettevõtja
"Enne alustamist mõtlesin, et äkki jälle mõni ümber nurga müügijutt. Reaalsus oli see, et teemad olid väga põnevad ja ta päriselt eraldas omakasu püüdmatult aja, et jagada oma õpitud teadmisi võõrastele inimestele. Suurt väärtust lisas juurde just unarusse jäänud varasemate teadmiste kordamine ja nende tähtsustamine."
Mark K.
Ettevõtja

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenusega. Palume arvesse võtta, et investeerimisega kaasneb risk. Investeeringute väärtus võib ajas kasvada ja kahaneda. Mineviku tootlus ei taga sarnast tootlust tulevikus. QLA’s usume, et edu sõltub tööeetikast, haritusest ning järjepidevusest. Kasutades veebilehel olevat infot nõustud võtma täieliku vastutuse oma tulemuste eest. QLA Insurance OÜ vahendab Compensa Life Vienna Insurance Group SE poolt pakutud finantsteenuseid. Soovitame enne iga finantsteenuse lepingu sõlmimist tutvuda tingimustega compensalife.ee ja vajadusel pidada nõu asjatundjaga.

Copyright 2023. Kõik õigused kaitstud. QLA Insurance OÜ. | Privaatsuspoliitika