white_logo_transparent_background (1)

AVALIK ESINEMINE

MIKS AVALIK ESINEMINE?

HEA AVALIKU ESINEMISE OSKUS ANNAB SULLE KONKURENTSIEELISE OLENEMATA VALDKONNAST

Sinu võime teistega suhelda moodustab 85% Sinu edust elus ja ettevõtmistes.

Miks õppida avalikku esinemist?

Avalik esinemine on tihti teema, mis võib inimesi hirmutada. Tegelikult kannatavad 75% inimestest glossofoobia (hirm avaliku esinemise ees) all.

Aga ometi on avalik esinemine “pehmetest” oskustest kõige tasuvam. Riigid sünnivad ja surevad selle tulemusel. Rääkimata ärimaailmast, kus parimad esinejad on tänaseks mitmekordsed miljardärid.

Mis eristab Sind nendest, miks ei võiks ka sina pidada ennast heaks esinejaks? 

Tegelikult ei eristagi sind nendest miski. Ainuke vahe on see, et nendel on valem, mida nad esinemisel kasutavad. Nad on selle kasutamise saanud endale lihasmällu ja ei eksi ka improviseerides.

Miks ei peaks sina suutma ükskõik kui suure rahvamassi eest esineda?

Milline on hea esinemise salajane valem, mida maailma parimad esinejad kasutavad?

Untitled design

Avaliku esinemise nõustamisel jagab Christopher Voolaid, kes on QLA Insurance’i tegevjuht, asutaja, autor ning ta juhib ka QLA Podcasti. 

Mida tähendab edu tema jaoks? 

Become The Best You Can Possibly Be”.

Ta asutas QLA aastal 2020 visiooniga teha võimatut ja luua revolutsioon äriteenuste ja finantsteenustesektoris.

Talle meeldib aidata inimestel saavutada häid tulemusi, õppida juhtimise kohta, investeeridatrenni tehalugeda ning iga päev endale väljakutseid esitada.

Kui tahad oma eesmärke saavutada, siis on sul täna 2 valikut:

1. Teha seda, mida oled alati teinud. Saada samu tulemusi.

2. Õpi oma ideid avalikkusele esitama ja vii oma sissetulekud uuele tasemele.

MÕTTEKOHT.

KUI PALJU ROHKEM OLEKSID JUBA SAAVUTANUD, KUI OSKAKSID OMA IDEID AVALIKULT MÜÜA?

"AVALIK ESINEMINE" NÕUSTAMISEL RÄÄGIME:

MIDA ON VARASEMAD OSALEJAD NÕUSTAMISEST
ARVANUD

"Workshop aitas väga palju muuta perspektiivi, kuidas läheneda oma eesmärkidele teise nurga alt, aitasid mõtlema panevad küsimused aru saada, miks ma ei saavuta enda eesmärke ja kuidas seda muuta, workshop oli väga põhjalik ja igale küsimusele sain vastuse, soovitan juhtidele."
Tauri K.
Ettevõtja
Christopher selgitas mulle väga põhjalikult, mis võimalused on investeerimiseks läbi kindlustusseltsi. Vastused olid minu jaoks heas mõttes jahmatavad. Soovitan kõigil kohale ilmuda ning teha kasulik otsus enda jaoks."
Karl. E
Ettevõtja
"Enne alustamist mõtlesin, et äkki jälle mõni ümber nurga müügijutt. Reaalsus oli see, et teemad olid väga põnevad ja ta päriselt eraldas omakasu püüdmatult aja, et jagada oma õpitud teadmisi võõrastele inimestele. Suurt väärtust lisas juurde just unarusse jäänud varasemate teadmiste kordamine ja nende tähtsustamine."
Mark K.
Ettevõtja

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenusega. Palume arvesse võtta, et investeerimisega kaasneb risk. Investeeringute väärtus võib ajas kasvada ja kahaneda. Mineviku tootlus ei taga sarnast tootlust tulevikus. QLA’s usume, et edu sõltub tööeetikast, haritusest ning järjepidevusest. Kasutades veebilehel olevat infot nõustud võtma täieliku vastutuse oma tulemuste eest. QLA Insurance OÜ vahendab Compensa Life Vienna Insurance Group SE poolt pakutud finantsteenuseid. Soovitame enne iga finantsteenuse lepingu sõlmimist tutvuda tingimustega compensalife.ee ja vajadusel pidada nõu asjatundjaga.

Copyright 2023. Kõik õigused kaitstud. QLA Insurance OÜ. | Privaatsuspoliitika