white_logo_transparent_background (1)

Kuidas luua aastaplaan?

MIKS LUUA AASTAPLAAN?

HEA AASTAPLAAN SEAB SULLE SELGED EESMÄRGID JA HOIAB SIND MOTIVEERITUNA

https://info-at-qlainsurance.wistia.com/medias/pag4yx0zgt
https://info-at-qlainsurance.wistia.com/medias/pag4yx0zgt

Puu maha raiumisel veedan kuuest tunnist esimesed neli kirvest teritades.

Miks luua aastaplaan?

Uusaastalubadusi seavad endale pea kõik eestlased. Miks peaksid sa üldse eraldi aastaplaani tegema, kui sa need niigi omale paika sead?

Uusaastalubadus nagu iga muu eesmärk on justkui põhjanael. See on sihtpunkt, mille poole oma “laev” suunata. Aastaplaan on detailne kaart, mis su “laeva” päriselt sadamasse viib. Seades endale eesmärgid võid need vabalt saavutada. Enne GPS-e ja kaarte seilasidki meremehed tähtede järgi.

Ent kui sul on olemas ka GPS, mis ütleb täpselt, kuhu ja kui palju pöörata, millal gaasi juurde panna ja kui kaugel sa sihtpunktist oled, siis ju kasutaksid ilmselt seda.

 

Hea aastaplaan annab sulle täpse teejuhi, mis näitab kui kaugele oled jõudnud ning kui palju on veel minna. Lisaks sellele, näed täpselt kui palju pead gaasi juurde lisama.

Taksosse istudes valid ikka sihtpunkti. Miks ei tee sa oma igapäevaelus sama?

Untitled design

Kuidas luua aastaplaan nõustamisel jagab Christopher Voolaid, kes on QLA Insurance’i tegevjuht, asutaja, autor ning ta juhib ka QLA Podcasti. 

Mida tähendab edu tema jaoks? 

Become The Best You Can Possibly Be”.

Ta asutas QLA aastal 2020 visiooniga teha võimatut ja luua revolutsioon äriteenuste ja finantsteenustesektoris.

Talle meeldib aidata inimestel saavutada häid tulemusi, õppida juhtimise kohta, investeeridatrenni tehalugeda ning iga päev endale väljakutseid esitada.

Kui tahad oma eesmärke saavutada, siis on sul täna 2 valikut:

1. Teha seda, mida oled alati teinud. Saada samu tulemusi.

2. Loo aastasplaan, mis Sind päriselt motiveerib ja Sul eesmärke saavutada aitab.

MÕTTEKOHT.

KUI PALJU ROHKEM SUUDAKSID SAAVUTADA, KUI SUL OLEKS TÄPNE KAART EDUNI?

"KUIDAS LUUA AASTAPLAAN" NÕUSTAMISEL RÄÄGIME:

MIDA ON VARASEMAD OSALEJAD NÕUSTAMISEST
ARVANUD

"Workshop aitas väga palju muuta perspektiivi, kuidas läheneda oma eesmärkidele teise nurga alt, aitasid mõtlema panevad küsimused aru saada, miks ma ei saavuta enda eesmärke ja kuidas seda muuta, workshop oli väga põhjalik ja igale küsimusele sain vastuse, soovitan juhtidele."
Tauri K.
Ettevõtja
Christopher selgitas mulle väga põhjalikult, mis võimalused on investeerimiseks läbi kindlustusseltsi. Vastused olid minu jaoks heas mõttes jahmatavad. Soovitan kõigil kohale ilmuda ning teha kasulik otsus enda jaoks."
Karl. E
Ettevõtja
"Enne alustamist mõtlesin, et äkki jälle mõni ümber nurga müügijutt. Reaalsus oli see, et teemad olid väga põnevad ja ta päriselt eraldas omakasu püüdmatult aja, et jagada oma õpitud teadmisi võõrastele inimestele. Suurt väärtust lisas juurde just unarusse jäänud varasemate teadmiste kordamine ja nende tähtsustamine."
Mark K.
Ettevõtja

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenusega. Palume arvesse võtta, et investeerimisega kaasneb risk. Investeeringute väärtus võib ajas kasvada ja kahaneda. Mineviku tootlus ei taga sarnast tootlust tulevikus. QLA’s usume, et edu sõltub tööeetikast, haritusest ning järjepidevusest. Kasutades veebilehel olevat infot nõustud võtma täieliku vastutuse oma tulemuste eest. QLA Insurance OÜ vahendab Compensa Life Vienna Insurance Group SE poolt pakutud finantsteenuseid. Soovitame enne iga finantsteenuse lepingu sõlmimist tutvuda tingimustega compensalife.ee ja vajadusel pidada nõu asjatundjaga.

Copyright 2023. Kõik õigused kaitstud. QLA Insurance OÜ. | Privaatsuspoliitika