Kuidas see nädal raha ja küllust luua?

Head QLA neljapäeva!

Kui sul raha ei ole, siis on sellel vaid üks põhjus. Sa pole valmis küllust ja raha omama. Nii lihtne ongi. Pead selleks mentaalselt valmis olema. Nii palju kui oled valmis vastu võtma, nii palju sul seda ka on.

Siin on Sulle 3 ideed, 2 tsitaati ja 1 küsimus, mille peale mõelda sel nädalal.

3 Ideed

I. Raha kui vahend.

Kas õnne saab rahas mõõta? Õnne vast ei saa raha eest osta, aga ka vaesus ei tee meid õnnelikumaks. Ainult vaene inimene loeb teise inimese raha ning on teise heaolu peale kade. Tuleks mõista, et õnn ei seisne ainult materiaalsete asjade hulgas. Raha on vaid vahend ja raha on kasutu, kui seda ei kasuta.

II. Ahnus ajab upakile.

Milleks maksta, kui saab tasuta? Vaesusele programmeeritud inimene ei taha raha kvaliteetsetele toodetele kulutada. Saaks vaid odavamalt. Rikas on helde, kuna väärtustab asjade reaalset hinda.

III. Kui tahad saada, tuleks ka anda.

Raha saamiseks anna seda, jaga seda, pane see enda jaoks tööle. Andmine on võimas tegevus, et oma ellu rohkem raha juurde tekitada, sest andes ütled sa: “Mul on piisavalt.” Ilmselt pole see üllatuseks, et planeedi rikkaimad inimesed on ühtlasi ka suurimad filantroobid. Nad annavad ära tohutul hulgal raha, ja seda tehes asub tööle külgetõmbeseadus (sarnene tõmbab ligi sarnast). Elu avaneb ja ujutab nad üle meeletute rahahulkadega. Mõtle, kui raha oleks nagu ookean — võtad ämbriga ookeanist vett, kas jääb vähemaks? Võtad 7 või 12 397 ämbrit, kas ookeanit jääb vähemaks? Pigem vast mitte. Miks mitte siis jagada seda ka teistega.

2 Tsitaati

I. “Too ei ole raha, mis pakutas; too om raha, mis kätte andas.” — Eesti vanasõna

II. “Väga vähesed teavad, kuidas raha teenida, veel väiksem hulk teab, kuidas seda hoida, ning peaaegu mitte keegi ei tea, kuidas seda mitmekordistada.“ — Grant Cardone

1 Küsimus

Mis on üks põhjus, miks ma ei peaks rohkem teenima, või vastupidi — mispärast ma peaksin ja kuidas saaksin?

Leave a Reply