Hei

Kohtusime Maamessil ja soovime Sulle jagada nippe, kuidas olla see nädal edukam:

3 Ideed

I. Ole “terav pliiats”.

Terav pliiats on inimene, kes keskendub lahenduste leidmisele ja taipab kiirelt. Maamessil inimestega vesteldes saime kiirelt aru, et kui tahame silma paista, siis tuleb teistest erineda. Selleks riietusime professionaalselt, naeratasime, tegime nalja, kuulasime tähelepanelikult ja püüdsime aru saada, mis on inimeste jaoks oluline.

II. Ole entusiastlik.

See on midagi, mis nakkab. See on üks positiivne viirus. Entusiasm lihtsate sõnadega on sünonüüm inspiratsioonile, tegutsemisele-püüdlemisele, eesmärkide saavutamisele. Motivatsiooniks pole vajadus, vaid soovi ja inspiratsiooni olemasolu. Maamessil inspireeris meid meie seltskond, suhtumine ning ka teiste inimeste positiivne ning chill meeleolu. Soov oli inimestele positiivset väärtust luua ja panna nad naeratama.

III. Ole oma ala ekspert.

Ekspert on asjatundja. Professionaal. Kõige olulisem asi, mida ekspert peab tegema, on oma valdkonna mõistmine. See nõuab valitud valdkonnaga seotud keeruka teaduse mõistmiseks rohkem kui ühe aasta õppimist ja praktikat. QLAs peavad inimesed teadma, mis finantsmaastikul toimub. On selleks kindlustus, investeerimine, pensionikogumine või kasvõi igapäevane kulude ja tulude kirjapanek. Oleme igapäevaselt edukad selles, mida teeme ja jagame oma kogemusi, et ka teised saaksid meie pealt õppida.

2 TSITAATI

I. “Ilma entusiasmita ei saavutata kunagi suuri asju.” — Ralph Waldo Emerson

II. “Olen oma karjääri jooksul enam kui 9000 korda mööda visanud. Olen kaotanud peaaegu 300 mängu. 26 korda on mulle usaldatud mängu otsustav vise … ja ma pole korvi tabanud. Olen oma elus ikka ja jälle kaotanud. Sellepärast olengi nii edukas.” — Michael Jordan

1 Küsimus

Mis on see üks asi, mida Sina saad muuta enda juures nüüd ja praegu?

Leave a Reply